Targi Hannover Messe 2017


CCB NA TARGACH W HANOWERZE

W dniach 24-28 kwietnia 2017 roku odbyły się targi Hannover Messe 2017, największa na świecie impreza technologiczno-przemysłowa.

Centrum Cyklotronowe Bronowice miało na targach swą przedstawicielkę, mgr inż. Dominikę Kędzierską, która prezentowała zainteresowanym ofertę, możliwości i potencjał badawczy CCB.

Na targi Hannover Messe zaproszono polskie firmy i jednostki naukowe, które w myśl promującego polską obecność na targach hasła "Smart means Poland" pokazują nowe oblicze naszej gospodarki. Uczestnicy targów, dzięki przygotowanym przez NCBR „wirtualnym spacerom”, przenieśli się do nowoczesnych i świetnie wyposażonych polskich laboratoriów, świadczących usługi w zakresie B+R  dla biznesu i instytucji naukowych.

Obok CCB na targach zaprezentowały się m. in. Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH, Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii, Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS oraz Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.

W tym roku targi w Hanowerze odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.