Pracownia Dozymetrii i Kontroli Jakości


Pracownia Dozymetrii i Kontroli Jakości zajmuje się systematycznym sprawdzaniem parametrów urządzeń wchodzących w skład stanowisk radioterapii Gantry. Pracownia wykonuje testy dozymetryczne akceleratora oraz testy systemów pozycjonowania i weryfikacji pozycji pacjenta. Zespół pracowni przeprowadza weryfikację dozymetryczną planów terapii przygotowanych dla pacjentów. Do zadań pracowni należy także rozwój modeli wiązki protonowej i kalibracja urządzeń dozymetrycznych. 

Kierownik Pracowni:  
dr inż. Barbara Michalec Barbara.Michalec@ifj.edu.pl +48 12 399 6224
Zastępca Kierownika Pracowni:
mgr inż. Dawid Krzempek Dawid.Krzempek@ifj.edu.pl +48 12 399 6134
Pracownicy:  
mgr inż. Marta Bałamut Marta.Balamut@ifj.edu.pl +48 12 399 6136
mgr inż. Wiktor Komenda Wiktor.Komenda@ifj.edu.pl +48 12 399 6134
dr Marta Korcyl Marta.Korcyl@ifj.edu.pl +48 12 399 6134
mgr inż. Małgorzata Liszka Malgorzata.Liszka@ifj.edu.pl +48 12 399 6136
dr inż. Natalia Mojżeszek Natalia.Mojzeszek@ifj.edu.pl +48 12 399 6136
dr inż. Marzena Rydygier Marzena.Rydygier@ifj.edu.pl +48 12 399 6136
mgr inż. Anna Pędracka Anna.Pedracka@ifj.edu.pl +48 12 399 6134
mgr Bartłomiej Sadowski Bartlomiej.Sadowski@ifj.edu.pl  
dr inż. Liliana Stolarczyk Liliana.Stolarczyk@ifj.edu.pl  
Doktoranci:  
mgr inż.Katarzyna Czerska Katarzyna.Czerska@ifj.edu.pl