Dla Pacjenta


Drogi Gościu, witamy na naszej stronie.

Jeśli jesteś pacjentem, członkiem rodziny lub opiekunem i poszukujesz informacji dla siebie lub kogoś bliskiego na temat terapii protonowej w naszym Instytucie, poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje.

Na początek chcemy Cię uświadomić, że nasz Instytut nie jest zakładem opieki zdrowotnej, i dlatego nie jesteśmy uprawnieni do przekazywania jakichkolwiek porad medycznych, ani podejmowania decyzji o wyborze terapii protonowej w procesie leczenia. Prosimy zatem, abyś niezwłocznie skontaktował się ze Swoim lekarzem lub instytucją ochrony zdrowia, w celu uzyskania profesjonalnej  porady w Twoim szczególnym przypadku.

Chcielibyśmy teraz przybliżyć Ci rolę Instytutu w procesie leczenia z użyciem terapii protonowej. Posiadamy supernowoczesny sprzęt oraz rozwiązania stosowane na świecie w metodzie radioterapii wykorzystującej wiązkę protonów do walki z rakiem. Aby osiągnąć ten poziom, od wielu lat prowadziliśmy badania i prace nad rozwojem tej technologii w naszym kraju.  Stawaliśmy czoła licznym wyzwaniom i ciągle wychodzimy naprzeciw kolejnym. Swoją wiedzę i doświadczenie zbieraliśmy również w podobnych ośrodkach na świecie. Obecnie każdego dnia nasz zespół doskonale wykwalifikowanych specjalistów dba o niezawodność i bezpieczeństwo systemu oraz zapewnia jego ciągłą gotowość do przyjęcia pacjentów. Jednak my sami nie możemy leczyć pacjentów. Jak się już zapewne domyślasz, oferujemy chęć podjęcia współpracy oraz zapewniamy dostęp do tej zaawansowanej metody leczenia instytucjom ochrony zdrowia. Dlatego chcemy jeszcze raz podkreślić, że możliwość podjęcia terapii protonowej powinineś skonsultować ze swoim lekarzem.

Mamy nadzieję, że podane przez nas powyżej informacje spełniają Twoje oczekiwania.